Piknik integracyjny „S” w Kunicach

• poniedziałek, 15 Lipca 2024
  • Regiony

fot. Region Zagłębie Miedziowe NSZZ "S"

Na pikniku integracyjnym zorganizowanym przez Organizację Zakładową NSZZ Solidarność w Lear Corporation Poland II sp. z o.o. zjawiło się blisko sto osób.

Impreza odbyła się na malowniczym terenie Ośrodka Skibińscy w Kunicach, gdzie przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Dla najmłodszych przewidziano dmuchańce oraz różnorodne zawody. Największym hitem okazały się jednak rejsy żaglówką, które prowadził członek KZ w Lear, Grzegorz Spała. Zarówno dzieci, jak i dorośli, mieli okazję spróbować swoich sił na wodzie, ciesząc się przy tym piękną pogodą i wspaniałą atmosferą.

Integracja i dobry humor

Piknik był doskonałą okazją do zacieśnienia więzi między członkami związku, wymiany doświadczeń i wspólnej zabawy. Wszyscy uczestnicy opuścili imprezę z uśmiechem na twarzy oczekując kolejnych spotkań w związkowym gronie.

– Spotykamy się na pikniku integracyjnym nie pierwszy raz. Cieszę się, że chociaż raz w roku możemy spotkać się z członkami związku i ich rodzinami. Jedzenia i napojów nie zabraknie, ale najważniejsza jest integracja i dobry humor – powiedział przewodniczący KZ NSZZ „Solidarność” w Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Zygmunt Błaszczuk.

W imprezie wzięli udział również członkowie Zarządu Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ „Solidarność”: Aneta Mazur, zastępca przewodniczącego i sekretarz Zarządu Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ „Solidarność” oraz Wojciech Obremski, członek Zarządu Regionu.