Małopolska „S” zaprasza na Dzień Dziecka z Solidarnością

• czwartek, 16 Maja 2024
  • Regiony

Małopolska Solidarność zachęca do wspólnej zabawy 1 czerwca w miejscowości Borek koło Bochni.

Moc atrakcji

Już za dwa tygodnie, 1 czerwca, związkowcy mogą wybrać się wspólnie ze swoimi pociechami na organizowany przez Region Małopolski „Dzień Dziecka z Solidarnością”.

Impreza startuje o godz. 10:00 w Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek w miejscowości Borek koło Bochni.

Dzieci z pewnością nie będą narzekać na nudę, bo lista atrakcji jest naprawdę szeroka. Euro-bungee, symulatory F1, gokarty, park linowy, boiska sportowe, dmuchańce, fotobudka, programy sceniczne i liczne animacje sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pociech.

Zabawie towarzyszyć będzie catering dla dzieci i dorosłych.

ZOBACZ TAKŻE: Szef handlowej „S”: Zielony Ład to niesamowite obciążenie dla krajów Europy Środkowo-Wschodniej

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Duda zachęca do składania podpisów pod wnioskiem o referendum ws. Zielonego Ładu

Gdzie można się zapisać?

Zapisy członków przyjmują organizacje związkowe, które następnie przekazują zgłoszenia do Regionu Małopolskiego w nieprzekraczalnym terminie do 24 maja 2024 roku, podając liczbę chętnych dorosłych i dzieci.

W przypadku zorganizowanych grup Region Małopolski ma możliwość pokrycia kosztów dojazdu.

Więcej informacji można uzyskać w Dziale Kontaktów z OZ Regionu Małopolskiego oraz na stronie Regionu.

źródło: tysol.pl