Potrzebna pomoc dla córki związkowca NSZZ „S” z MPK Lublin

• piątek, 16 Lutego 2024
  • Branże

Zbiórka na pomoc Oliwii / materiały organizatora zbiórki

Córeczka naszego kolegi-związkowca pilnie potrzebuje pomocy! Liczy się każda złotówka! – przekazują związkowcy z Lublina.

Krzysztof Kraczek to członek NSZZ „Solidarność” z MPK Lublin. Dziś stoi przed zapewne najtrudniejszą sytuacją w swoim życiu, a my możemy mu pomóc!

Solidarność to coś więcej niż związek zawodowy

Więcej informacji i link do wpłat:

Krzysztof Kraczek jest pracownikiem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Lublinie. Pracuje jako mistrz zmianowy w Zakładzie Systemów Informatycznych i Elektronicznych. Od początku należy do naszego Związku i jest aktywnym członkiem NSZZ „Solidarność”.

Oliwia

Rodzice Oliwii zauważyli problemy u swojego dziecka niemal od pierwszych miesięcy życia. Odbyli wiele konsultacji u różnych lekarzy w Lublinie. Wielka była radość, gdy po pierwszych diagnozach w Centrum Zdrowia Dziecka, w Warszawie, wykluczano poważną chorobę. Dobrze jednak, że lekarze dalej szukali wnikliwie przyczyn problemów zdrowotnych dziecka. Niestety to przyniosło w konsekwencji zatrważającą diagnozę – SMA.

Źródło: NSZZ „S” Region Środkowo-Wschodni