„Wygrała młodość i energia”. Odbyło się zebranie wyborcze nowej OZ NSZZ „S” w Wodociągach Niepołomickich

• środa, 14 Lutego 2024
  • Regiony

Zebranie wyborcze nowej OZ NSZZ "S" w Wodociągach Niepołomickich / fort. A. Gębara

8 lutego 2024 roku w Woli Batorskiej w budynku uzdatniania wody dla miasta Niepołomice odbyło się zebranie „młodej” organizacji związkowej w Infrastrukturze Niepołomice.

Uczestnicy zebrania zapoznali się ze strukturą organizacyjną Regionu Małopolskiego NSZZ „Solidarność”.

Zalety płynące z przynależności do Związku

Zostały im przedstawione zalety i korzyści płynące z przynależności i bycia naszym członkiem, największego i najskuteczniejszego Związku Zawodowego w Regionie jak i w kraju. Wyjaśniono, w jaki sposób wyrobić elektroniczną legitymację członkowską oraz przedstawiono pokrótce kilka benefitów, z których mogą korzystać członkowie Solidarności, a do pozostałych odesłano do przeglądania, co jakiś czas, strony internetowej Regionu.

Po krótkiej dyskusji i prezentacji przystąpiono do wyborów.

Przewodniczącą została wybrana młoda osoba Beata Ciężarek, która wniesie dużo pozytywnej energii do Organizacji Związkowej.

Wybrano także pozostałe 3 osoby do składu Komisji Zakładowej, zostali nimi: Krzysztof Stec, Ewa Wąsikowska i Paweł Zając.

Wybrano także 4-osobową Komisję Rewizyjną w składzie: Mariusz Budyś, Wojciech Jagła, Mariusz Kluba i Sylwia Panuś.

Źródło: NSZZ „S” Region Małopolski