„Zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli w naszym Związku o pomoc”

• czwartek, 30 Listopada 2023
  • Regiony

– Moja córka Monika, zachorowała na białaczkę. Nie poddaje się, ale potrzebna jest pomoc. Jedyną szansą na jej wyzdrowienie jest przeszczep szpiku kostnego – napisała pani Jolanta, zwracając się o pomoc do członków Solidarności.

Pani Jolanta Jackowska, przewodnicząca Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ “Solidarność” Wrocław Fabryczna zwróciła się „do wszystkich ludzi dobrej woli w naszym Związku” z prośbą o pomoc w związku z chorobą jej córki.

– Moja córka Monika, zachorowała na białaczkę. Nie poddaje się, ale potrzebna jest pomoc. Jedyną szansą na jej wyzdrowienie jest przeszczep szpiku kostnego. Zgłoszenie polega w skrócie na podaniu danych osobowych i pobraniu wymazu z ust. Na swej stronie Fundacja DKMS precyzyjnie opisuje, jak można uratować życie drugiej osobie – Fundacja DKMS. Wierzę, że nazwa naszego związku zobowiązuje i wielu z Was okaże solidarność. Może jej bliźniak genetyczny jest wśród Was? – napisała pani Jolanta.

Źródło: Solidarność Dolny Śląsk