Mazowiecka Solidarność organizuje zbiórkę artykułów dla domów dziecka

• czwartek, 23 Listopada 2023
  • Regiony

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, Region Mazowsze NSZZ „Solidarność” już po raz kolejny organizuje zbiórkę artykułów dziecięcych, które zostaną przekazane domom dziecka.

W tym roku dary trafią do dwóch Domów Dziecka. Będzie to Rodzinny Dom Dziecka Stokowscy przy ul. Świerkowej 4 w Sokołowie Podlaskim oraz Rodzinny Dom Dziecka przy ulicy Malinowej 22 w Żyrardowie.

– Okres Świąt Bożego Narodzenia to niezwykły czas, w którym zasiadamy przy wigilijnym stole, obdarowujemy się prezentami i spędzamy czas z najbliższymi. To również czas w którym możemy pomyśleć o tych którym nie dane jest zaznać bliskości i ciepła domowego ogniska. Robiąc zakupy pomyślmy o dzieciach, które potrzebują naszego wsparcia. Sprawmy, by w tym szczególnym okresie uwierzyły w magię Świąt Bożego Narodzenia i siłę ludzkich serc. Razem możemy tak wiele! – zachęcają związkowcy z Regionu Mazowsze.

Zbiórka artykułów odbywać się będzie w siedzibie Regionu na ulicy Wolskiej 47 w Warszawie od 21 listopada do 4 grudnia. Listę potrzebnych rzeczy wymieniono na poniższym plakacie.

źródło: Region Mazowsze