Przed nami Halowy Turniej w Piłce Nożnej im. Dariusza Jaciuka

• piątek, 17 Listopada 2023
  • Branże

Halowy Turniej w Piłce Nożnej im. Dariusza Jaciuka / materiały organizatora

Już jutro w Sierpcu odbędzie się organizowany przez Krajową Sekcję Przemysłu Mleczarskiego, Spirytusowego i Koncentratów Spożywczych NSZZ „S” Halowy Turniej w Piłce Nożnej im. Dariusza Jaciuka.

– W tym roku do rozgrywek zgosiło się siedem zespołów, w tym cztery zespoły z Sekcji Przemysłu Piwowarskiego: z Żywca, Warki, Elbląga i Namysłowa. Ponadto udział wezmą zespoły reprezentujące Danone Bieruń , Zentis Siedlce , OSM Sierpc – mówi Zbigniew Sikorski, przewodniczący Rady Krajowego Sekretariatu Przemysłu Spożywczego NSZZ „Solidarność”.

„Związkowcy liczą na zaciętą rywalizację”

Turniej z okazji Święta Niepodległości odbędzie się 18 listopada br. w Sierpcu. Wydarzenie objął patronatem honorowym Burmistrz Miasta Sierpca Jarosław Perzyński i Starosta Sierpecki Andrzej Sławomir Cześnik.

Organizatorem jest Krajowa Sekcja Przemysłu Mleczarskiego, Spirytusowego i Koncentratów Spożywczych NSZZ „S”.

Związkowcy liczą na zaciętą rywalizację, sportowe emocje i przede wszystkim na dobrą zabawę.

Źródło: tysol.pl