Zniżka na badania USG i konsultacje lekarskie

• czwartek, 16 Listopada 2023
  • Regiony

fot. freepik.com

Od 15 listopada członkowie NSZZ „Solidarność” mogą korzystać ze zniżki na konsultacje lekarskie oraz badania USG w placówkach Medicover w Katowicach. Rabat wynosi 15 proc.

Oferta obowiązuje do końca lutego przyszłego roku w Centrach Medycznych Medicover w Katowicach. Są to placówki przy ul. Granicznej 54, ul. Chorzowskiej 50, ul. Żelaznej 4 oraz ul. Ks. Biskupa Herberta Bednorza 2a. W celu uzgodnienia terminu należy skontaktować się telefonicznie z wybranym Centrum Medycznym lub zapisać się za pośrednictwem strony internetowej. Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie legitymacji związkowej.

Jak wyjaśnia Ksenia Ulanowicz-Sienkiel, kierownik Biura Rozwoju i Promocji Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ „Solidarność”, na razie oferta Medicover ma charakter pilotażowy. To, czy zostanie ona przedłużona, będzie zależało od zainteresowania.

Jest to kolejna propozycja prozdrowotna dla członków „Solidarności”. W pakiecie benefitów skierowanych do związkowców znajduje się także 30-procentowa zniżka na badania medyczne wykonywane w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Ze związkiem współpracuje także sieć laboratoriów medycznych Diagnostyka, w których można zrobić wybrane badania po niższej cenie, niż ta obowiązująca w cenniku.

www.solidarnosckatowice.pl