Zawody związkowe w bielskiej Grępielni

• poniedziałek, 06 Listopada 2023
  • Regiony

/ fot. Region Podbeskidzie NSZZ "Solidarność"

W miniony weekend związkowcy z Regionu Podbeskidzie NSZZ „Solidarność” spotkali się w bielskiej kręgielni na dorocznych zawodach związkowych.

W turnieju wzięło udział aż 15 czteroosobowych drużyn z bielskich spółek: Celmy Indukty, Proseatu, Nemaku, ASK, Belosu (dwa zespoły) i Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego (dwa zespoły), a także Aluporofu (dwa zespoły), Służby Więziennej (dwa zespoły) oraz z Komisji Terenowej z Cieszyna (dwa zespoły) i reprezentacja z Zarządu Regionu.

Najlepszymi zespołami okazały się reprezentacje drużyn bielskiego MZK, które zajęły dwa pierwsze miejsca. Drużyna Celma-Indukta powtórzyła z kolei ubiegłoroczny sukces plasując się na trzecim miejscu.

Po podsumowaniu indywidualnych wyników okazało się, że najlepszym uczestnikiem zawodów został – Roman Krysta z MZK.

Źródło: Region Podbeskidzie / Tysol.pl