Piknik rodzinny Solidarności PKP Cargo

• czwartek, 14 Września 2023
  • Regiony

fot. W.Obremski

Dmuchańce, zjeżdżalnie, konkursy, wspólny posiłek i dobra pogoda – w takiej atmosferze związkowcy z Solidarności wraz ze swoimi rodzinami spędzali sobotnie popołudnie.

Na piknik rodzinny Organizacji Oddziałowej NSZZ „Solidarność PKP Cargo S.A. w Legnicy, który odbył się przy Ośrodku Skibińscy w Kunicach przyszło ponad 80 osób. Wśród wielu atrakcji dla dzieci jak i dorosłych znalazły się dmuchańce, zjeżdżalnie i różnego rodzaju konkursy przygotowane prze  Fundację „Tu i Teraz” Beaty Orłowskiej.

– Spotykamy się na pikniku rodzinnym po raz pierwszy. Cieszę się, że możemy się spotkać z członkami Związku i ich rodzinami. Jedzenia i napojów nie zabraknie, ale najważniejsza jest integracja i dobry humor – mówił przewodniczący KO w PKP Cargo Sebatian Derkacz.

Na pikniku obecni byli m.in.: Jacek Krawczun, dyrektor dolnośląskiego zakładu spółki  PKP Cargo, Marcin Sadowski, zastępca przewodniczącego Zarządu Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ „Solidarność”.

źródło: Region Zagłębie Miedziowe