Zaprzysiężono Krzysztofa Fala na członka Komisji Krajowej NSZZ „S”

• czwartek, 07 Września 2023
  • Kraj

W Spale obraduje dziś Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność”.

Krzysztof Fal objął funkcję przewodniczącego Zarządu Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność” 20 czerwca tego roku. Zastąpił przechodzącego na emeryturę Tadeusza Majchrowicza.

„Razem możemy wszystko”

– To dla mnie niezwykła chwila, wkraczam na następny poziom w strukturach Związku. Proszę, byśmy razem działali. Ja bez was nic nie będę znaczył, a razem możemy wszystko – mówił wówczas, dziękując delegatom za zaufanie. Krzysztof Fal był jedynym kandydatem na tę funkcję. Otrzymał aż 58 z 60 ważnych głosów.

Dziś, na początku posiedzenia Komisji Krajowej NSZZ „S” w Spale Krzysztof Fal został zaprzysiężony na członka Komisji Krajowej NSZZ „S”.

W dalszej części dzisiejszego posiedzenia członkowie Komisji Krajowej NSZZ „S” będą poruszali m.in. kwestie związane z organizacją Krajowego Zjazdu Delegatów, który ma odbyć się w październiku w Spale.

źródło: tysol.pl